המשחקים הטובים ביותר לשנת 2018אתר משחקי המחשב של אליהו אלפר כהן מציג את המשחקים הטובים ביותר בשנת 2017


Assassin’s Creed Odyssey עוד משחק בסדרת אססיין קריד, והפעם הלוקיישן הוא יוון העתיקה. עלילת המשחק מתרחשת בשנת 431 לפני הספירה, ארבע מאות שנה לפני אירועי המשחק הקודם, והוא מתאר את ההיסטוריה הבדיונית הסודית של המלחמה הפלופונסית שהתרחשה ביוון העתיקה. השחקן מגלם את דמותו של שכיר חרב או שכירת חרב ומסוגל להילחם גם עבור אתונה וגם עבור הליגה האטית-דלית או את הליגה הפלופונסית בראשות ספרטה.

Marvel’s Spider Man. משחק הרפתקאות-פעולה מסוגת גיבורי-על שפותח על ידי חברת “Insomniac Games” והופץ על ידי חברת “Sony Interactive Entertainment” באופן אקסקלוסיבי עבור הפלטפורמה פלייסטיישן 4, ומבוסס על דמותו של גיבור-העל ספיידרמן. עלילת המשחק פורסת סיפור מקורי וחדש אודות דמותו של פיטר פארקר/ספיידרמן שאינו קשור לשום עיבוד כלשהו שנעשה עד כה.

God of War. המשחק השמיני בסדרה . משחק זה הוא משחק ההמשך לאל המלחמה 3, אך גם אתחול עדין לסדרה. המשחק מתרחש הרבה שנים לאחר אירועי אל המלחמה 3, כאשר קרייטוס שנעשה מבוגר יותר, חי כעת בעולם של המיתולוגיה הנורדית, עם בנו אטראוס שעבורו הוא מהווה כמנטור וכמגן כאשר אטראוס, חפץ בכבודו של קרייטוס. קרייטוס מנסה לשלוט בזעם שמניע אותו למשך המון שנים, ומקווה ללמד את הבן שלו ולכפר על מעשיו מהעבר. המשחק זמין PS4 ולPS4 PRO

Red Dead Redemption 2. הוא משחק וידאו אקשן-הרפתקאות בגוף שלישי מסוג עולם פתוח בסגנון המערב הפרוע. המשחק מספר את סיפורו של ארתור מורגן, חבר בכנופיית שודדים בהנהגת דאץ’ ואן דר-לינד (Dutch Van Der Linde) ומגולל את סיפורם בארצות הברית של סוף המאה ה-19, שנהפכת למתורבתת יותר ויותר. המשחק הוא פריקוול למשחק הראשון בסדרה והוא מספר את סיפורם של חברי הכנופיה לפני עלילת המשחק הקודם.

Super Smash Bros. Ultimate. משחק לחימה המהווה ספין-אוף לדמויות הדגל של משחקי נינטנדו. המשחק מיועד לקונסולת נינטנדו סוויץ’ והוא החמישי בסדרת סופר סמאש ברוס. במשחק זה משתתפות כל הדמויות מארבעת המשחקים הקודמים כולל אלה שלא שייכות לנינטנדו. במשחק, מויות מסתוריות ממשחקים מוכרים אשר עוזרים לדמויות המשחק. וישנו מצב הרפתקה חדש בשם “עולם האור” המספר על יצור ענקי בשם גאלים אשר משתלט על עולם הסמאש וכל דמויות המשחק מנסות לעצור אותו.

לרשימות נוספות של המשחקים הטובים ביותר באתר של אלי אלפר כהן היכנסו לקטגוריית המשחקים הטובים ביותר