המשחקים הטובים ביותר לשנת 2017

אתר משחקי המחשב של אליהו אלפר כהן מציג את המשחקים הטובים ביותר בשנת 2017

רזידנט איוול 7 אמנם שייך לסדרת משחקים, אבל עומד לחלוטין בפני עצמו. מדובר בעוד משחק אימה בסרת רזידנט איוול, אבל הפעם יצאה גם גירסה לVR – מה שהופך את החוויה למפחידה אף יותר. צפייה בטריילר ל18+ בלבד.

Cuphead. אחרי שלוש שנים של צפייה הגיע המשחק Cuphead שנותן חוויה בסגדנון של אנימציה משנות השלושים. האחים קאפהד ומאגמן מסתבכים עם השטן שמטיל עליהם משימה: לטייל ברחבי האי אינקוול ולאסוף מכל התושבים את חוזי הנשמות שלהם כדי לשלם את חובם אליו.

Wolfenstein 2: The New Colossus. המחשק השני בסדרת לטירת הזאב ממשיך את עלילותיו של בלאזקוביץ’ שמגיע לארצות הברית הכבושה בידי הנאצים, במטרה לחולל שם את המהפכה האמריקנית השנייה.

PlayerUnknown’s Battlegrounds או בקיצור PUBG הוא משחק וידאו רב משתתפים מארכיטקטורת Battle Royale. אם אתם עוד לא מכירים, תתחברו למציאות ומהר…

The Legend of Zelda: Breath of Wild. המשחק הושק לSwitch והיה משחק ההשקה של הפלטפורמה. לינק (Link) מתעורר לאחר שינה ארוכה וקם לממלכת Hyrule ההרוסה שנשלטת על ידי המלך גנון (Ganon) שגר בטירת היירול ועליו לעצור אותו מלהרוס את העולם. המשחק הוא משחק עולם פתוח.

לרשימות נוספות של המחקים הטובים ביותר באתר של אלי אלפר כהן היכנסו לקטגוריית המשחקים הטובים ביותר